Eeslinn

2.osa

Joakim Zander

Sisu tutvustus

Et oma minevikust pääseda, on Yasmine Ajam kodumaalt lahkunud ja elab New Yorgis, kus ta on teinud edukat karjääri. Ühel päeval saab ta sõnumi, mis sunnib teda tagasi koju Stockholmi eeslinna pöörduma – tundub, et seal parasjagu aset leidvad rahutused on kuidagi seotud tema venna kadumisega.
Samal ajal töötab Klara Walldéen Londonis ühes salapäraste ja hämarate eesmärkidega uurimisinstituudis. Tema arvuti varastatakse ja peagi pärast seda tõugatakse üks naise kolleeg metroorongi alla. Ka Klara peab Stockholmi naasma. Naiste teed ristuvad ja välja hakkab kooruma hirmutav pilt jõhkrast ühiskonnast, kus võimukandjad ei kõhkle oma eesmärkide saavutamise nimel millegi ees tagasi, isegi kui selleks tuleb minna üle laipade.
„Eeslinn” on eraldiseisev järg menuromaanile „Ujuja”, mille põhjal on valmimas film. Joakim Zander (snd 1975) elab oma perega Lundis. Ta on kaitsnud Maastrichti ülikoolis õigusteaduse doktori kraadi ja töötanud kümme aastat Brüsselis Euroopa Liidu institutsioonides. Lapsepõlves ja nooruses elas ta mõnda aega ka Lähis-Idas ja USAs.

Detailne info

Teised on vaadanud

Graeme Macrae Burnet

Tema verine sepitsus

23,20 

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

23,20 

Soodus

Asa Larsson

Veresüü

6,00 

16,20 

Robert Galbraith

Käo kukkumine

19,90 

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

5,00 

21,25 

David Lagercrantz

Mees, kes otsis oma varju

Järg Stieg Larssoni Millenniumi sarjale

24,90 

Alexander Söderberg

Teine poeg

Sophie Brinkmanni triloogia. Teine raamat

19,30 

Soodus

Deon Meyer

Surnud enne surma

5,00 

23,20 

Soodus

Agatha Christie

Teatame mõrvast

6,00 

13,50 

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

22,25