Eesti talvised metsalinnud

Karl Adami

Sisu tutvustus

Karl Adami (1991) on loodushuviline ja -fotograaf, Keskkonnaministeeriumi noore looduskaitsja märgi laureaat. Ta on jaganud arvukaid kohtumisi elusloodusega ETV saates „Osoon”, olles nii loomalugude autor kui ka operaator. Tema töid on avaldatud kodu- ja välismaistes väljaannetes. Muuhulgas on mitu tema fotot ära trükitud rahvusvahelises ajakirjas National Geographic.

See raamat pajatab lindudest, kes vaatamata kõledate ilmade ja pakase tulekule trotsivad meie sügiseid ja eripalgelisi talvi. Talv on aeg, mil loodust haarab vaikus, linnuliikide arv on drastiliselt kahanenud ja lehtpuud paljad. See on ideaalne aeg lindude tundmaõppimiseks. Raamatus on ära toodud 27 talvise metsalinnu kirjeldus, käitumine, levik, arvukus. Lisaks rohketele fotodele jagab autor oma kogemuste põhjal ka näpunäiteid lindudele lähenemiseks ja nende jäädvustamiseks fotodele.

Raamatu autor on metsas palju samme seadnud ja õppinud tundma seal tegutsevaid sulelisi. Selleks, et metsaelanike usaldust võita, tuleb puusammaste vahel kaua viibida. Pärast aastatepikkust sõbrunemist metsaelanikega on autor valmis edastama oma teadmisi, kogemusi ja lugusid.

Detailne info

Teised on vaadanud

Pelle Holmberg, Hans Marklund

Põhjamaa seened

17,40 

Kristel Vilbaste, Ain Raal, ...

Eesti ravimtaimed

23,90 

Denis Noble

Elu muusika

Bioloogia teispool geene

24,15 

Soodus

Ain Raal

Kuula kuuske

5,00 

23,20 

Jim Robbins

Imelised linnud

Mida neilt õppida meist endi, maailma ja parema tuleviku kohta

24,20 

Soodus

Urmas Laansoo

Palmid

8,90 

27,70 

Helen Macdonald

K nagu kull

19,30 

Dominic Couzens

Linnud

Euroopa linnuliikide täielik käsiraamat

26,10 

Tarmo Pikner

Eesti orhideed

17,65 

Soodus

Andres Tarand, Ain Kallis

Eesti tornaadod

9,00 

23,20