Eesti talvised metsalinnud

Karl Adami

Sisu tutvustus

Karl Adami (1991) on loodushuviline ja -fotograaf, Keskkonnaministeeriumi noore looduskaitsja märgi laureaat. Ta on jaganud arvukaid kohtumisi elusloodusega ETV saates „Osoon”, olles nii loomalugude autor kui ka operaator. Tema töid on avaldatud kodu- ja välismaistes väljaannetes. Muuhulgas on mitu tema fotot ära trükitud rahvusvahelises ajakirjas National Geographic.

See raamat pajatab lindudest, kes vaatamata kõledate ilmade ja pakase tulekule trotsivad meie sügiseid ja eripalgelisi talvi. Talv on aeg, mil loodust haarab vaikus, linnuliikide arv on drastiliselt kahanenud ja lehtpuud paljad. See on ideaalne aeg lindude tundmaõppimiseks. Raamatus on ära toodud 27 talvise metsalinnu kirjeldus, käitumine, levik, arvukus. Lisaks rohketele fotodele jagab autor oma kogemuste põhjal ka näpunäiteid lindudele lähenemiseks ja nende jäädvustamiseks fotodele.

Raamatu autor on metsas palju samme seadnud ja õppinud tundma seal tegutsevaid sulelisi. Selleks, et metsaelanike usaldust võita, tuleb puusammaste vahel kaua viibida. Pärast aastatepikkust sõbrunemist metsaelanikega on autor valmis edastama oma teadmisi, kogemusi ja lugusid.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Andrei Miljutin

Maailma imetajate mitmekesisus

7,00 

26,10 

Harri Valdmann, Epp Moks, ...

Eesti imetajad

19,90 

Tuire Kaimio, Minna Tallberg

Koos hobusega

32,90 

Kristel Vilbaste, Ain Raal, ...

Eesti ravimtaimed

23,90 

Soodus

Dominic Couzens

Linnud

Euroopa linnuliikide täielik käsiraamat

17,00 

21,15 

Urmas Laansoo

Retk taimede maailma

15,62 

Tarmo Pikner

Eesti orhideed

17,65 

Jim Robbins

Imelised linnud

Mida neilt õppida meist endi, maailma ja parema tuleviku kohta

24,20 

Kai Kimmel

Eesti sood

23,20 

Ulla Salo, Pertti Salo

Meie metsade seened

19,90