Soodus

Harry Potter ja surma vägised

VII osa

J. K. Rowling

Sisu tutvustus

Harry ootab Privet Drive’il. Fööniksi ordu tuleb teda Voldemorti ja tema toetajate teadmata ohutusse kohta viima – kui see neil õnnestub. Mida Harry aga seejärel teeb? Kuidas viia lõpule see ränk ja pealtnäha võimatu ülesanne, mille professor Dumbledore talle usaldas?
Ülesandeks on häsvitada Voldemorti allesjäänud varikätkid. Kunagi varem pole Harry tundnud end nii üksikuna ega seisnud silmitsi nii tumeda tulevikuga. Ta peab aga endas kuidagiviisi leidma jõudu, et alustatud ettevõtmine lõpule viia. Harryl tuleb maha jätta Jäneseuru soojus, turvatunne ja sõprade selts ning käia hirmu ja kõhkluseta oma rada… Samal ajal on olukord võlurite maailmas raskeks muutunud – seal märatsevad surmasööjad ning kiusatakse taga muguverelisi võlureid.
Viimases, seitsmendas „Harry Potteri“ sarja raamatus annab J. K. Rowling vastused paljudele põnevust tekitanud küsimustele. Lummav jutustus, mis teeb ootamatuid pöördeid ja liigub ahhetama panevas tempos, kinnitab veelgi autori mainet suurepärase jutuvestjana ning tagab selle, et tema raamatuid loetakse üha uuesti ja uuesti.

Detailne info

Teised on vaadanud

Minna Lacey

Vaata sisse! Teadus

14,45 

Agnes Besson

1000 looma

Minu uued sõnad

14,45 

Ingela Korsell, Asa Larsson

Sünk

PAX: 2. raamat

12,50 

Reeli Reinaus

Verikambi

16,40 

J. K. Rowling

Harry Potter ja tulepeeker. IV osa

22,50 

Emily Bone

Vaata sisse! Maailm

14,45 

Andrus Kivirähk

Sirli, Siim ja saladused

11,90 

Ingela Korsell, Asa Larsson

Kratt

PAX: 4. raamat

12,50 

Õpilase entsüklopeedia

24,20 

Kätlin Kaldmaa

Halb tüdruk on jumala hea olla

12,50