Soodus

Harry Potter ja surma vägised

VII osa

J. K. Rowling

Sisu tutvustus

Harry ootab Privet Drive’il. Fööniksi ordu tuleb teda Voldemorti ja tema toetajate teadmata ohutusse kohta viima – kui see neil õnnestub. Mida Harry aga seejärel teeb? Kuidas viia lõpule see ränk ja pealtnäha võimatu ülesanne, mille professor Dumbledore talle usaldas?
Ülesandeks on häsvitada Voldemorti allesjäänud varikätkid. Kunagi varem pole Harry tundnud end nii üksikuna ega seisnud silmitsi nii tumeda tulevikuga. Ta peab aga endas kuidagiviisi leidma jõudu, et alustatud ettevõtmine lõpule viia. Harryl tuleb maha jätta Jäneseuru soojus, turvatunne ja sõprade selts ning käia hirmu ja kõhkluseta oma rada… Samal ajal on olukord võlurite maailmas raskeks muutunud – seal märatsevad surmasööjad ning kiusatakse taga muguverelisi võlureid.
Viimases, seitsmendas „Harry Potteri“ sarja raamatus annab J. K. Rowling vastused paljudele põnevust tekitanud küsimustele. Lummav jutustus, mis teeb ootamatuid pöördeid ja liigub ahhetama panevas tempos, kinnitab veelgi autori mainet suurepärase jutuvestjana ning tagab selle, et tema raamatuid loetakse üha uuesti ja uuesti.

Detailne info

Teised on vaadanud

Åsa Larsson ja Ingel Korsell

Sünk

PAX: 2. raamat

12,50 

Soodus

Carlos Ruiz Zafón

Uduprints

5,00 

17,35 

Andrus Kivirähk

Karneval ja kartulisalat

16,40 

J. K. Rowling

Harry Potter ja segavereline prints. VI

21,55 

Soodus

Daniela De Luca

Vanaema loomajutud

13,00 

21,25 

J. K. Rowling

Harry Potter ja tarkade kivi. I osa

14,60 

Soodus

Mari Teede

Appi, me muutusime kassideks!

5,00 

11,55 

Åsa Larsson ja Ingel Korsell

Näkk

Pax: 6. raamat

12,50 

Soodus

Reeli Reinaus

Verikambi

5,00 

16,40 

Emily Bone

Vaata sisse! Maailm

14,45