Soodus

Harry Potter ja surma vägised

VII osa

J. K. Rowling

Sisu tutvustus

Harry ootab Privet Drive’il. Fööniksi ordu tuleb teda Voldemorti ja tema toetajate teadmata ohutusse kohta viima – kui see neil õnnestub. Mida Harry aga seejärel teeb? Kuidas viia lõpule see ränk ja pealtnäha võimatu ülesanne, mille professor Dumbledore talle usaldas?
Ülesandeks on häsvitada Voldemorti allesjäänud varikätkid. Kunagi varem pole Harry tundnud end nii üksikuna ega seisnud silmitsi nii tumeda tulevikuga. Ta peab aga endas kuidagiviisi leidma jõudu, et alustatud ettevõtmine lõpule viia. Harryl tuleb maha jätta Jäneseuru soojus, turvatunne ja sõprade selts ning käia hirmu ja kõhkluseta oma rada… Samal ajal on olukord võlurite maailmas raskeks muutunud – seal märatsevad surmasööjad ning kiusatakse taga muguverelisi võlureid.
Viimases, seitsmendas „Harry Potteri“ sarja raamatus annab J. K. Rowling vastused paljudele põnevust tekitanud küsimustele. Lummav jutustus, mis teeb ootamatuid pöördeid ja liigub ahhetama panevas tempos, kinnitab veelgi autori mainet suurepärase jutuvestjana ning tagab selle, et tema raamatuid loetakse üha uuesti ja uuesti.

Detailne info

Teised on vaadanud

Minu esimene raamat

Lemmikloomad

9,90 

Jesse Andrew

Mina, Earl ja surmasuus tüdruk

17,40 

Unni Lindell

Jõuluvana elab omas mullis

15,40 

Andrus Kivirähk

Kaka ja kevad

11,20 

Minna Lacey

Vaata sisse! Teadus

14,45 

J. K. Rowling

Harry Potter ja segavereline prints. VI

21,55 

Soodus

Andrus Kivirähk

Karneval ja kartulisalat

7,00 

16,40 

Kristi Piiper

Tõde või tegu

Stella

14,45 

Emily Bone

Vaata sisse! Maailm

14,45 

Ingela Korsell, Asa Larsson

Kratt

PAX: 4. raamat

12,50