Soodus

Hunditalv

Cecilia Ekbäck

Sisu tutvustus

1717. aasta, Rootsi Lapimaa. Koos oma abikaasa Paavo ning tütarde Frederika ja Doroteaga jõuab Maija Soomest pärale oma uude koju. Ta loodab end mineviku taagast lahti raputada ja kaunil, kuid karmil maal uut elu alustada. Nende kohal kõrgub ähvardavalt Blackåseni mägi, mille kurjakuulutav kohalolu tumestab orgu ja sünge ajalugu kummitab selle varjus elavaid asunikke.

Kitsi karjatades leiab Frederika naabri moonutatud surnukeha. Erikssoni surm aetakse huntide süüks, aga Maija on veendunud, et haavad on põhjustanud inimene. Hoolimata naabrite kummalisest huvipuudusest ja Erikssoni lese saatusest, otsustab Maija surmajuhtumit edasi uurida.

Suvest saab sügis ja sügisest hunditalv – kõige karmim talv, mida keegi mäletab. Maija alustab ohtlikku ettevõtmist, et paljastada Blackåsenil aset leidnud traagilised sündmused, mille nii naabrid kui ka kirik on otsustanud maha vaikida. Külmas, näljas ja igikestvas pimeduses jõuab Maija vähehaaval teadmiseni, mis on Blackåseni varjus elamise ja seal ellujäämise tõeline hind, ja kohutava tõeni nende kohta, kes on pidanud seda maksma.

Detailne info

Teised on vaadanud

Michael Katz Krefeld

Sekt

24,20 

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

2,00 

21,25 

Soodus

John Grisham

Nurgaadvokaat

8,00 

25,15 

Soodus

Stieg Larsson

Lohetätoveeringuga tüdruk

10,00 

18,15 

Soodus

Michel Bussi

Mustad vesiroosid

4,00 

24,15 

Soodus

Alexander Söderberg

Teine poeg

Sophie Brinkmanni triloogia. Teine raamat

3,00 

19,30 

Robert Galbraith

Käo kukkumine

19,90 

Soodus

Gillian Flynn

Lõikepind

2,00 

19,30 

Soodus

Joakim Zander

Ujuja

6,00 

19,90 

Soodus

Graeme Macrae Burnet

Tema verine sepitsus

7,00 

23,20