Soodus

Kaotada pole midagi

Lee Child

Sisu tutvustus

Kaks üksildast linna Colorados – Hope ja Despair, üks tähendab lootust ja teine meeleheidet. Nende vahel kaksteist miili tühja teed. Ja Jack Reacher – mees, kes ei tunne hirmu, kellel pole midagi kaotada ja kes kunagi tagasi ei pööra. Tegelikult soovib ta vaid tassi kohvi juua. Ent Reacheri kohvisoovil on saatuslikud tagajärjed. Nii nagu alati, satub Reacher ka selles Lee Childi lummavas põnevikus sõtta endast kaugelt tugevama vastasega, kes ei soovi mitte ainult tema lahkumist, vaid surma.

Midagi sellist ei oska juhuslik läbirändaja Reacher oodata. Ent mida ilmsem on linnakeses valitsev vaenulikkus, seda vähem soovib ta oma teekonda jätkata. Vastupidi, asjaolude üha süvenev veidrus tekitab temas veendumuse, et midagi on väga valesti ja et sellele valele tuleb vastu hakata. Tähendagu see kas või ühemehesõda terve linnaga.

Kuid ka seekord ei võitle Reacher päris üksi, vaid leiab endale liitlase võluvas ja tarmukas naispolitseinikus. Koos hakatakse saladusi lahendama ja välja selgitama seoseid kauge verise sõja ning keset hiigeltasandikku uneleva väikelinna vahel. Pannes selle käigus tahes-tahtmata mängu oma elu. Kuid kõik märgid näitavad, et mäng on seda panust väärt.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Robert Galbraith

Siidiuss

6,00 

19,90 

Soodus

Agatha Christie

Teatame mõrvast

6,00 

13,50 

Soodus

John Grisham

Nurgaadvokaat

8,00 

25,15 

Soodus

Geir Tangen

Maestro

5,00 

16,20 

Soodus

Michel Bussi

Mustad vesiroosid

4,00 

24,15 

Soodus

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

12,00 

23,20 

Soodus

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

I osa

7,00 

22,20 

Soodus

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

7,00 

22,20 

Soodus

Jens Lapidus

Sthlm delete

7,00 

24,15 

Soodus

Stieg Larsson

Lohetätoveeringuga tüdruk

10,00 

18,15