Karm kuningriik

Gin Phillips

Sisu tutvustus

Joan ja tema nelja-aastane poeg Lincoln kiirustavad loomaaia väljapääsu poole – on sulgemisaeg. Kauguses kostab ilutulestik … või on see ikka ilutulestik?
Ei, need on lasud. Nii algab Joani ja Lincolni painajalik põgenemine püssimeeste eest, kes pimenevas loomaaias inimesi jahivad.
Kuhu end peita? Keda usaldada? Igal sammul peab Joan langetama otsuseid ning igaüks neist muutub elu ja surma küsimuseks. Ka Lincolnile küpsiste ostmisest võib saada piinavalt närvesööv retk – millisest varjust kerkib relva hoidev käsi? Õud ei peida end niivõrd püssitorus kui pidevas teadmatuses ja pinges. Joan ja Lincoln on loomaaias loomadena lõksus ning et nende ellujäämine ei sõltuks pelgalt õnnest, peab Joan kasutusele võtma kõik emana õpitud tarkused.
Kolm tundi kestva klaustrofoobse painaja jooksul mõistabki naine selgelt üht: Lincolni nimel on ta valmis tegema ükskõik mida. Kui tal on valida poja ja teiste inimeste kaitsmise vahel, valib ta kõhklematult Lincolni. Ent kuidas ikkagi tõmmata joont enesealalhoiuinstinkti ja moraalse kohustuse vahele teisi aidata? Kelle ja mille nimel oleme valmis surema?

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Asa Larsson

Veresüü

6,00 

16,20 

Lee Child

Ebaõnn ja äpardused

24,20 

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

5,00 

21,25 

Soodus

Gillian Flynn

Lõikepind

7,00 

19,30 

Lee Child

Vaenlane

22,20 

Graeme Macrae Burnet

Tema verine sepitsus

23,20 

Soodus

Agatha Christie

Teatame mõrvast

6,00 

13,50 

Soodus

Deon Meyer

Surnud enne surma

5,00 

23,20 

Robert Galbraith

Käo kukkumine

19,90 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

I osa

22,20