Soodus

Kus on kurja kodu

Robert Galbraith

Sisu tutvustus

Kui Robin Ellacott avab talle saadetud salapärase paki ja avastab sellest oma õuduseks mahalõigatud naisejala, siis pole tema boss, eradetektiiv Cormoran Strike kuigivõrd üllatunud, küll aga väga murelik. Strike’ile tuleb minevikust meelde neli inimest, kes võiksid süüdlastena kõne alla tulla – ja Strike teab, et igaüks neist on võimeline panema toime kirjeldamatult võikaid kuritegusid.
Kuna politsei pöörab tähelepanu ainult ühele kahtlusalusele, kes aga Strike’i arvates ei saaks kuidagi olla see õige, võtavad tema ja Robin juhtumi lahendamise enda peale ja tungivad ülejäänud kolme mehe kuritegeliku maailma varjatud koleduste keskele. Ent aset leiavad juba järgmised roimad ja aeg loo lahendamiseks hakkab otsa saama …
„Kus on kurja kodu” on kuratlikult nutikas mõrvamüsteerium, mis lugejat korduvalt üllatab. Samas on see ka inimlikult haarav lugu, mis paneb kaasa elama kahele sümpaatsele peategelasele, kel tuleb nii era- kui tööelus suuri otsuseid langetada. Robert Galbraith on Harry Potteri lugude sarja autori J. K. Rowlingu pseudonüüm. „Kus on kurja kodu” on tema kolmas Cormoran Strike’ist kõnelev krimiromaan. Esimene romaan „Käo kukkumine” ilmus Varrakus 2014. aastal, teine osa „Siidiuss” 2015. aastal.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Asa Larsson

Veresüü

2,00 

16,20 

Soodus

David Lagercrantz

See, mis ei tapa

Järg Sieg Larssoni Millenniumi triloogiale

10,00 

24,90 

Soodus

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

6,00 

19,30 

Soodus

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

I osa

7,00 

22,20 

Soodus

Yana Vagner

Vongozero

5,00 

22,25 

Lee Child

Ebaõnn ja äpardused

24,20 

Soodus

Stieg Larsson

Tüdruk, kes mängis tulega

10,00 

22,25 

John le Carré

Öine administraator

28,00 

Soodus

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

10,00 

18,53 

Soodus

Agatha Christie

Teatame mõrvast

6,00 

13,50