Lugusid jutustades

Ann Cleeves

Sisu tutvustus

Nooruke Jeanie Long mõisteti kümme aastat tagasi süüdi viieteistaastase Abigail Manteli tapmises. Nüüd kuulevad Ida-Yorkshire’is asuva Elveti küla elanikud ärevusega, et uued tõendid kinnitavad Jeanie süütust. Rikka isa lõbujanuse tütre Abigaili tapja viibib veel vabaduses.
Emma Bennettis äratab säärane uudis taas kord painavad mälestused sellest, kuidas ta leidis tollel ammusel kõledal talvepäeval kraavist oma parima sõbranna surnukeha.
Inspektor Vera Stanhope alustab poolsaarel uut juurdlust ja see viib külarahva tagasi aega, mille nad olid lootnud unustada. Suhted hakkavad külas ohtlikult pingestuma. Aga kas kardetakse mõrvarit või iseenda minevikku?
Erinevate inimeste lugudega tutvuvas inspektoris tekib kahtlus, et päevavalgele on tulemas nii mõnedki kummalised või koguni jubedad saladused. Ja need kõik võivad olla seotud kunagise mõrvaga – või ka põhjustada uusi kuritegusid.
Inspektor Vera meel muutub siin hallis ja tuulises rannakülas pikapeale üsna mõruks, aga ta ei lase ennast heidutada ja leiab viimaks süüdlase. Lõpplahendus on ootamatu ja üllatav nagu ikka.

„Lugusid jutustades“ on Vera Stanhope’i sarja teine romaan. Sarja esimene osa „Vareselõks“ ilmus kirjastuses Varrak 2018. aastal.

Detailne info

Teised on vaadanud

Robert Galbraith

Siidiuss

19,90 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

I osa

22,20 

Robert Galbraith

Kus on kurja kodu

23,20 

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

22,20 

John Grisham

Nurgaadvokaat

25,15 

Soodus

Yana Vagner

Vongozero

5,00 

22,25 

Geir Tangen

Maestro

16,20 

Fred Vargas

Libahunt

21,25 

Graeme Macrae Burnet

Tema verine sepitsus

23,20 

Stieg Larsson

Lohetätoveeringuga tüdruk

22,25