Ilmumas

Maapõu 2

2. osa. "Deemonite" sarja 5. raamat

Peter V. Brett

Sisu tutvustus

Ennemuistsetest aegadest luusisid öös verejanulised deemonid, hõrendades inimkonna laialipillatud riismeiks, keda kaitses pooleldi unustatud võlukunst. Siis kerkis esile kaks sangarit – lähedased kui vennad, aga lahutatud kibeda reetmise tõttu. Arlen Põldaja sai kuulsaks Maalingutega Mehena, temale tätoveeritud vägevad loitsumärgid võimaldasid lüüa deemoneid käsitsivõitluses. Võlujõuliste loitsurelvadega Jardir kuulutas enese Päästjaks, ammutõotatud ühendajaks, et juhtida inimsugu võidule Sharak Ka’s – viimses deemonitevastases sõjas.
Nüüd on Arleni, Jardiri ja Arleni naise Renna pingutused viia sõda deemonite juurde jõudnud haripunkti: algab rännak alla Maapõue, kurjuse lätetele, kus Deemonite Ema sigitab ammendamatut armeed. Nende teejuhiks on Alagai Ka, vangistatud riuklik deemonivürst, kelleta pole rajaleidmise lootust, kuid kelle usaldamine ähvardab minna kalliks maksma. Senikaua on maapinda asunud ründama sülem, ning Leeshal, Ineveral, Ragenil ja teistel tuleb mängu panna kogu oma vaprus üleüldise hävingu vältimiseks, sest saatusliku vastasseisu otsustav lõppjärk on käes.

„Maapõu”, mis ilmub eesti keeles kahes köites, on Peter V. Bretti viieosalise „Deemonite” sarja viimane jagu. Eelmised raamatud olid „Maalingutega mees”, „Kõrbeoda”, „Päise päeva sõda” ja „Pealuutroon”.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Robin Hobb

Hull laev. 2. osa

Eluslaevnike triloogia II raamat. 2. osa

8,00 

27,05 

Lois McMaster Bujold

Cetaganda

22,55 

Terry Pratchett

Võlukunsti värv

16,90 

George R. R. Martin

Mõõkade maru. 1. osa

Esimene osa: teras ja lumi

19,30 

Soodus

Robin Hobb

Võlulaev. 2. osa

Esimene raamat 2.osa

8,00 

24,90 

Soodus

Pierce Brown

Punase tõus

Punase tõusu triloogia 1.osa

7,00 

24,15 

George R. R. Martin

Kuningate heitlus. 2. raamat

Teine raamat

16,17 

Soodus

Robin Hobb

Hull laev. 1. osa

Eluslaevnike triloogia teine raamat. 1. osa

8,00 

25,15 

Peter V. Brett

Pealuutroon

24,15 

George R. R. Martin

Mõõkade maru. 2. osa

Teine osa: veri ja kuld

19,43