Maapõu

I osa

Peter V. Brett

Sisu tutvustus

Ennemuistsetest aegadest luusisid öös verejanulised deemonid, hõrendades inimkonna laialipillatud riismeiks, keda kaitses pooleldi unustatud võlukunst. Siis kerkis esile kaks sangarit – lähedased kui vennad, aga lahutatud kibeda reetmise läbi. Arlen Põldaja sai kuulsaks Maalingutega Mehena, temale tätoveeritud vägevad loitsumärgid võimaldasid lüüa deemoneid käsivõitluses. Võlujõuliste loitsurelvadega Jardir kuulutas enese Päästjaks, ammutõotatud ühendajaks, et juhtida inimsugu võidule Sharak Ka’s – viimses deemonitevastases sõjas.

Ent Arleni ja Jardiri pingutused viia sõda deemonite juurde ähvardavad nüüd tuua lõpu kõigele kalliks peetule – tulekul on sülem. Sõja künnisel pole inimkonnal pääsemislootust, kui just Arlen, Jardir ja Arleni naine Renna ei suuda painutada oma tahte alla vangistatud deemonivürsti, et riuklik olend juhataks nad Maapõue, kus Deemonite Ema sigitab ammendamatut armeed. Kuni nende usaldusalused Leesha, Inevera, Ragen ja Elissa üritavad koondada Vabade Linnade rahvast, algab meeleheitlik rännak sügavikku, kurjuse lätetele.

„Maapõu”, mis ilmub eesti keeles kahes köites, on Peter V. Bretti viieosalise Deemonite sarja viimane jagu. Eelmised raamatud olid „Maalingutega mees”, „Kõrbeoda”, „Päise päeva sõda” ja „Pealuutroon”.

Detailne info

Teised on vaadanud

Christie Golden

Warcraft

Durotan

19,30 

Soodus

Robin Hobb

Hull laev II

Eluslaevnike triloogia II raamat. 2. osa

8,00 

27,05 

Diana Gabaldon

Rändaja. 2. raamat

Võõramaalase sarja III osa 2. raamat

27,00 

J. K. Rowling

Harry Potter ja tulepeeker. IV osa

22,50 

George R. R. Martin

Mõõkade maru II

Teine osa: veri ja kuld

19,43 

Ursula K. Le Guin

Meremaa. Esimene triloogia

Atuani haud. Kaugeim kallas. Meremaa võlur

24,20 

J. K. Rowling

Harry Potter ja Azkabani vang. III osa

17,90 

Soodus

Muriel Barbery

Haldjate elu

5,00 

17,35 

J. K. Rowling

Harry Potter ja tarkade kivi. I osa

14,60 

George R. R. Martin

Vareste pidusöök I

Esimene raamat

17,60