Mees, kes otsis oma varju

Järg Stieg Larssoni Millenniumi sarjale

David Lagercrantz

Sisu tutvustus

Lisbeth Salander kannab karistust Flodberga naistevanglas, kus ta tunneb end võrdlemisi turvaliselt ja teeb kõik selleks, et vältida konflikte teiste kinnipeetavatega. Flodberga on aga vangla, mis on langenud täielikult vangide kontrolli alla. Kui Lisbeth kaitseb üht noort Bangladeshist pärit naist, satub ta kohe vastamisi vangla mitteametliku juhi Benitoga.
Vanglasse tuleb Lisbethile külla Holger Palmgren, kelle käsutusse jõudnud dokumendid heidavad uut valgust naisele lapsepõlves räigelt liiga teinud sotsiaalsüsteemile. Seejärel palub Lisbeth Mikael Blomkvisti abi väikese taustauuringu läbiviimiseks. Ta palub Mikaelil aidata kontrollida Leo Mannheimeri, ühe Stockholmi pealtnäha maineka börsimaakleri tegevust.
Kuidas on edukas noormees seotud Lisbethi minevikuga? Ja kuidas saab Lisbeth hakkama vanglas, kus vastasseis Benito ja tema kambaga muutub päev-päevalt üha plahvatusohtlikumaks? Nagu ikka, seisab ta ebaõiglusele otsustavalt vastu ning selgitab välja tõe. Ükskõik mis hinnaga.
David Lagercrantzi kirja pandud viies raamat Millenniumi-sarjast on ülipõnev lugu, mis kõneleb riigipoolsest ülekohtust ja mineviku varjudest Lisbethi lapsepõlves.

Detailne info

Teised on vaadanud

Stieg Larsson

Tüdruk, kes mängis tulega

22,30 

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

22,20 

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

22,25 

Fred Vargas

Libahunt

21,25 

Graeme Macrae Burnet

Tema verine sepitsus

23,20 

Geir Tangen

Maestro

16,20 

John Grisham

Nurgaadvokaat

25,15 

Lee Child

Ebaõnn ja äpardused

24,20 

Jo Nesbø

Veri lumel. Veel verd

21,25 

Leif G. W. Persson

Teisel ajal, teises elus

Olof Palme triloogia II osa

26,90