Soodus

Neli luike

Kuues Poldarki raamat

Winston Graham

Sisu tutvustus

„Poldarki” sarja lugejad on nautinud häirimatut õnne, mis valitseb neile armsaks saanud Rossi ja Demelza suhetes. Paraku koguneb selle abielu kohale pilvi, kui Prantsusmaalt sõjavangist päästetud noor mereväeohvitser Demelzasse meeletult armub.

Prantsusmaa-retke järel sõjakangelaseks kerkinud Rossil tuleb isikliku elu murede kõrval maadelda George’i süveneva vaenulikkusega: vana Agatha surmaeelsed sõnad on tekitanud tolles piinavaid kahtlusi. Naabritevahelised pinged süvenevad, kui Ross otsustab lõpuks ikkagi kandideerida alamkotta, ohustades George’i parlamendiliikmekohta.

Nende intriigide taustal hargnevad teised, niisama põnevad. Mida teeb George’i kahtluste hajutamiseks Elizabeth? Kuidas läheb teineteisest lahutatud Morwennal ja Drake’il? Mis juhtub Osborne’ide majas, kui sinna saabub abiliseks Morwenna noorim õde Rowella? Kuidas võitleb saatana kiusatustega Emma Tregirlsisse armunud Sam? Mismoodi saavad erineva elustiili põhjustatud raskustest üle Caroline ja Dwight?

Neli jõekäärus ujuvat luike esindavad melanhoolse Rossi silmis nelja naist, kellega tal on tulnud viimasel ajal ühel või teisel moel kokku puutuda.

Detailne info

Teised on vaadanud

Haruki Murakami

Värvitu Tazaki Tsukuru ja tema palverännaku aastad

21,25 

Mihhail Bulgakov

Meister ja Margarita

16,50 

Soodus

J. K. Rowling

Ootamatu võimalus

13,90 

16,74 

Soodus

Dave Eggers

Ring

7,00 

24,20 

Soodus

Karen Joy Fowler

Me oleme kõik täiesti endast väljas

7,00 

24,20 

Soodus

Liz Fenwick

Cornwalli armulugu

5,00 

21,25 

P.I. Filimonov

Laulis, kuni kõik lõppes

22,25 

Soodus

Jonas Jonasson

Kirjaoskamatu, kes päästis Rootsi kuninga

9,00 

21,25 

Soodus

Frederic Beigbeder

Oona ja Salinger

4,00 

18,35 

Umberto Eco

Foucault´ pendel

27,90