Nõiasigidik

Hogart Shakespeare´i sari

Margaret Atwood

Sisu tutvustus

Shakespeare’i „Tormi” ainetel loodud „Nõiasigidik” on lugu kättemaksust, uutest võimalustest ja petlikest illusioonidest.

Makeshivegi teatrifestivali kunstiline juht Felix on tippvormis. Iga tema uus lavastus suudab hämmastada ja üllatada. Järgmiseks on tal plaanis tuua lavale Shakespeare’i „Torm” ja teha seda nii, nagu keegi kunagi varem pole teinud. Lisaks aule ja kuulsusele, mis lavastus talle tooma peaks, loodab ta tüki abil ka oma hingehaavu ravida.
Olukord võtab aga ootamatu pöörde, kui Felix reedetakse. Üleelamistest räsituna elab Felix kõrvalises paigas väikeses lobudikus, kus teda kummitavad mälestused nii armastatud ja kaotatud tütrest kui ka kättemaksust. Kaksteist aastat hiljem saab Felix oma võimaluse ja kättemaksuplaan hakkab kuju võtma kohaliku vangla seinte vahel, kus mees vangidele teatritunde annab. Uuesti „Tormi” lavastama asudes seab ta oma reetjale kuratlikult kavala püünise. Kui kõik hästi läheb, õnnestub Felixil vaenlane võita ja taas jalule tõusta. Aga elul – ja veelgi enam teatril – on kombeks üllatada.

Detailne info

Teised on vaadanud

Carlos Ruiz Zafón

Marina

19,90 

Soodus

Sofi Oksanen

Baby Jane

7,00 

13,90 

Soodus

J. K. Rowling

Ootamatu võimalus

13,90 

16,74 

Soodus

Liz Fenwick

Cornwalli armulugu

5,00 

21,25 

Soodus

Nicole Krauss

Suur koda

7,00 

17,40 

Eric-Emmanuel Schmitt

Oscar ja Roosamamma

17,40 

Soodus

David Nicholls

Meie

4,90 

19,30 

P.I. Filimonov

Laulis, kuni kõik lõppes

22,25 

Umberto Eco

Praha kalmistu

25,15 

Soodus

Frederic Beigbeder

Oona ja Salinger

4,00 

18,35