Nõuandeid koeraomanikule

Kutsika valikust koera vanaduspõlveni

Aivo Oblikas

Sisu tutvustus

Raamatu autor Aivo Oblikas on koerte koolitamisega tegelenud juba üle 20 aasta. Selle aja jooksul on ta kokku puutunud kõigega, mis teemasse puutub, alustades probleemkoertest ning lõpetades võistluskoertega. Oli pikka aega üks portaali „Lemmik” ekspertidest, vastates seal koerandusega haakuvatele küsimustele. Ta on rahvusvahelise hindamisõigusega koolituskohtunik ning tegev olnud paljude teiste koerandusega haakuvate valdkondadega.
Nagu vanarahvas räägib, on koer inimese parim sõber. Juba sajandeid on koerad päevast päeva olnud meie kõrval. Arvestades sellega, kui pikk on koerapidamise ajalugu ja kui levinud on koer koduloomana, võiks loota, et neist teatakse kõike ning erilisi probleeme ei tohiks olla. Kahjuks see aga pole nii. Ikka ja jälle kuuleme koerte rünnakutest ning loeme ajalehtedest koerahammustuste statistikat. Ning paraku otsivad inimesed jätkuvalt abi oma pööraseks muutunud koera taltsutamisel. Tavaliselt tekivad probleemid seetõttu, et teadmistes on lüngad. Käesoleva raamatu eesmärk ongi nende lünkade täitmine.

Raamatus on pikemalt käsitletud õige kutsika leidmise ja valimise temaatikat, samuti koera arengu erinevaid etappe ja sellega kaasnevaid probleeme ning eripärasid. Veel tuleb juttu koolitusest ning koeraga ühise keele leidmisest. Nõuandeid illustreerivad näited elust, mis aitavad loetavat paremini mõista.

Detailne info

Teised on vaadanud

Aivar Pihelgas

Praktiline fotograafia

21,25 

Soodus

George R. R. Martin

Troonide mängu värviraamat

2,00 

13,50 

Rob Beattie

Mängukaardid

Mängud, trikid, oskused

17,90 

Digifoto kursus

25,15 

Alison Jenkins

Kodu remonditööd

Nõuanded, töövõtted, õpetused ja nipid

21,90 

Elshan Moradiabadi, Al Lawrence

Male ja sõjakunst

Iidne tarkus, mis aitab sul paremaks mängijaks saada

23,20 

Hanno Kask

Kalastaja ABC

19,30 

Denise Scicluna

Maalime kividele!

16,40 

Soodus

Tuire Kaimio, Minna Tallberg

Koos hobusega

25,00 

32,90 

Koduõue puhkealad ja jalgteed

21,57