See, mis ei tapa

Järg Sieg Larssoni Millenniumi triloogiale

David Lagercrantz

Sisu tutvustus

Ajakirjal Millennium on nüüd uued omanikud ja kurjad keeled räägivad, et Mikael Blomkvist on ajale jalgu jäänud ning ta kaalub koguni elukutsevahetust. Lisbeth Salander on aga rahutu ja osaleb pealtnäha põhjuseta häkkerirünnakus, võttes seejuures riske, mida ta tavaliselt hoolikalt väldib. See ei ole sugugi tema moodi.
Ühel hilisõhtul helistab Blomkvistile Frans Balder, tehisintellekti uurimise juhtiv teadlane. Balder ütleb, et tal on Ameerika luureteenistust puudutavat infot, mis võib muuta kogu maailma. Lisaks räägib ta oma kokkupuutest noore superhäkkeriga, kellel on teatud sarnasusi Blomkvistile hästi tuntud naisega… Mikael Blomkvistil tekib lootus kirjutada pommartikkel, mida niihästi tema kui ka Millennium hädasti vajavad. Lisbeth Salanderil on aga, nagu tavaliselt, omad plaanid.
Rootsi tuntud ja auhinnatud kirjaniku ja ajakirjaniku David Lagercrantz (snd 1962) kriminaalromaan „See, mis ei tapa“ on järg Stieg Larssoni Milleniumi-triloogiale, mille esimene osa „Lohetätoveeringuga tüdruk“ ilmus 2005. aastal (eesti keeles 2009). Sellele järgnesid „Tüdruk, kes mängis tulega“ (2006, eesti keeles 2009) ja „Purustatud õhuloss“ (2006, eesti keeles 2010). Triloogiat on maailmas ühtekokku müüdud üle 80 miljoni eksemplari ja selle põhjal on valminud mängufilmid nii Rootsis kui ka USAs.

Detailne info

Teised on vaadanud

Soodus

Deon Meyer

Surnud enne surma

5,00 

23,20 

Soodus

Asa Larsson

Veresüü

6,00 

16,20 

Robert Galbraith

Siidiuss

19,90 

Robert Galbraith

Käo kukkumine

19,90 

John Grisham

Nurgaadvokaat

25,15 

David Lagercrantz

Mees, kes otsis oma varju

Järg Stieg Larssoni Millenniumi sarjale

24,90 

Lee Child

Ebaõnn ja äpardused

24,20 

Ann Cleeves

Valged ööd

Shetlandi sarja teine romaan

23,20 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

I osa

22,20 

Stieg Larsson

Lohetätoveeringuga tüdruk

22,25