Sthlm delete

Jens Lapidus

Sisu tutvustus

Saabub häire ja turvamehel tuleb sõita Värmdö saarel kõrvalises kohas asuvasse majja. Ent see, mis teda ees ootab, ei ole sissemurdmine, vaid mõrv, mille ohver on sellises seisus, et tema isikut pole võimalik tuvastada.
Kuriteopaiga lähistelt leitakse noor, raskelt vigastatud mees. Ta vahistatakse mõrvas kahtlustatuna ja ta nõuab kaitsjaks Emelie Janssonit, kuigi too on ärijurist.
Kes on Värmdöl tapetu? Ja miks viivad nii paljud jäljed Mats Emanuelssonini, meheni, kelle endine vang Teddy omal ajal röövis? Emelie asub juhtumit uurima ja Teddy on sunnitud vastu astuma oma minevikule, samal ajal kui tema halvale teele sattunud õepoeg Nikola teeb neidsamu vigu, mida temagi omal ajal.

Raamatus „Sthlm delete“ kohtume „Vipiruumist“ tuttava vastuolulise paariga, Emelie ja Teddyga, kes tõmmatakse taas kriminaalsete sündmuste keerisesse. Emelie on noor advokaat peenes büroos, Teddy aga endine kriminaal, kes proovib elada seaduse järgi.
Üheskoos satuvad nad Stockholmis peituvatesse salajastesse maailmadesse, kus minevik on vägagi elus ja ohustab kõiki asjaosalisi. „Sthlm delete“ räägib inimestest, kes mängivad suurte panuste peale, ja eludest, mis võivad iga kell olematuks muutuda.

Detailne info

Teised on vaadanud

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

24,20 

Michael Katz Krefeld

Sekt

24,20 

Leif G. W. Persson

Teisel ajal, teises elus

Olof Palme triloogia II osa

26,90 

Jo Nesbø

Veri lumel. Veel verd

21,25 

Soodus

Deon Meyer

Surnud enne surma

5,00 

23,20 

David Lagercrantz

See, mis ei tapa

Järg Sieg Larssoni Millenniumi triloogiale

24,90 

Stieg Larsson

Tüdruk, kes mängis tulega

22,30 

John Grisham

Nurgaadvokaat

25,15 

Ann Cleeves

Valged ööd

Shetlandi sarja teine romaan

23,20 

Soodus

Yana Vagner

Vongozero

5,00 

22,25