Surnute laul

Douglas Lindsay

Sisu tutvustus

Kaksteist aastat tagasi kaob Šotimaalt Eestisse puhkusereisile tulnud John Baden ühel ööl hotellinumbris kaaslanna kõrvalt voodist. Mõne aja pärast leitakse Peipsi kaldalt tema surnukeha. Ja nüüd ilmub Tartus politseisse mees, kes väidab, et temagi on John Baden ja et teda hoiti kõik need aasta vangis soode ja metsade taga ühes talus.
Juhtumiga hakkab tegelema endisest luurajast detektiivinspektor Ben Westphall, kelle vaikne elu Põhja-Šotimaa väikelinna politseiuurijana muutub vägagi pingeliseks ja keeruliseks, sest surnuks peetu elluärkamine kaugel Eestis käivitab peagi mõrvade sarja tema kodumaal ning lisaks hakkab tunduma, et olemas on mitte ainult kaks John Badenit, vaid kahestuma kipuvad ka mitu teist selle julma ja komplitseeritud looga seotud inimest.
Raamatu autor Douglas Lindsay, kes on enda väitel sündinud „1964. aastal kell 2.38 vihmasaju ajal”, kuulub isepäraselt koredatoimse šoti krimikirjanduse (tartan noir) tõusvate tähtede hulka. Pikka aega Senegalis töötanud Lindsay on elanud mitu aastat ka Eestis ja väidab oma blogis, et tunneb puudust Kadrioru pargist ja selle sõnakehvadest külastajatest.

Detailne info

Teised on vaadanud

Robert Galbraith

Käo kukkumine

19,90 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

I osa

22,20 

Lee Child

Vaenlane

22,20 

David Lagercrantz

See, mis ei tapa

Järg Sieg Larssoni Millenniumi triloogiale

24,90 

Soodus

Yana Vagner

Vongozero

5,00 

22,25 

Lee Child

Ebaõnn ja äpardused

24,20 

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

5,00 

21,25 

Leif G. W. Persson

Teisel ajal, teises elus

Olof Palme triloogia II osa

26,90 

Soodus

Asa Larsson

Veresüü

6,00 

16,20 

Stieg Larsson

Tüdruk, kes mängis tulega

22,30