Tõde või tegu 3. osa

Tõde

Kristi Piiper

Sisu tutvustus

Kolmas raamat populaarsest sarjast „Tõde või tegu“ kannab alapealkirja „Tõde“. Ja paljud küsimused, mis on Stellat kaua aega vaevanud, saavadki vastuse. Aga tõde ei selgu lihtsalt niisama – Stellal ja tema sõpradel Johannesel, Priidul ja Kärdil tuleb selle nimel kõvasti vaeva näha. Neil tuleb teoks teha õige iseäralik plaan, et teada saada, kus on Stella ema ja mis mees ikkagi on tema isa. Malbe, aga samas tragi peategelane on valmis isegi oma elu ohtu seadma, et lastekodust pääseda.
Lisaks sellele keerulisele ettevõtmisele tuleb Stellal hakkama saada sündmustega, mis hargnevad lastekodus, kus kasvandikel tuleb suvel ära teha kohustuslik praktika eri kohtades. Stella, kes saadetakse praktikale vaimse tervise keskusse, avastab, et tema toakaaslane Annabel hiilib öösiti ühikatoast kuhugi välja, ja kui tüdruk ühel hilisõhtul talle järgneb, on tagajärg õige hull. Mis asju ülimalt kahtlaselt käituv Annabel ikkagi ajab? Mõni tüdruk lastekodus paistab üht-teist teadvat, aga saladust varjatakse ülima hoolega. Tagatipuks peab end kummaliselt üleval ka lastekodu kasvataja.
Kärdi ja tema õpetaja inetuks kiskunud armuafäär leiab lahenduse. Stella enda ja Johannese armastus ei kulge sugugi takistusteta. Johannese ema püüab poega endale hoida, Stella aga avastab, et talle on tekkinud teinegi austaja. Üldse, saatus ei taha, et Stella elus oleks kõik lihtne ja selge. Temaga võtab ootamatult ühendust poolõde Sandra, kellest ta peaaegu mitte midagi ei tea.

Kristi Piiper (snd 1983) on peale „Tõde ja tegu“ triloogia kirjutanud veel kaks teost. 2015. aastal ilmus kirjastuses Tänapäev tema sulest lasteraamat „Salapaha“ ja 2018. aastal “Kuidas mu isa uue töö sai”.

Detailne info

Teised on vaadanud

J. K. Rowling

Harry Potter ja tulepeeker. IV osa

22,50 

Ingela Korsell, Asa Larsson

Kratt

PAX: 4. raamat

12,50 

Kristi Piiper

Tõde või tegu. 2. osa

Ema saladus

17,35 

Ingela Korsell, Asa Larsson

Sünk

PAX: 2. raamat

12,50 

Sinikka ja Tiina Nopola

Risto Räppar ja armetu Nelli

14,45 

Jesse Andrew

Mina, Earl ja surmasuus tüdruk

17,40 

Emily Bone

Vaata sisse! Maailm

14,45 

Kristi Piiper

Tõde või tegu

Stella

14,45 

Carl-Johan Forssén Ehrlin

Jänes, kes tahab magama jääda

12,50 

Sinikka ja Tiina Nopola

Risto Räppar ja tema teisik

14,45