Tõde või tegu

Stella

Kristi Piiper

Sisu tutvustus

On Stella 14. sünnipäeva hommik ja tüdruk ootab kannatamatult, et ema teda äratama tuleks. Aeg muudkui läheb, aga kedagi ei ilmu. Kui Stella lõpuks kööki astub, leiab ta eest üksnes tassi jahtunud kohvi, nagu oleks ema korraks õue läinud.
Ka aasta hiljem pole ema tagasi tulnud. Nüüd elab nende kodus vanatädi Asta, kellest on saanud tüdruku ametlik hooldaja. Siiani on Stellal õnnestunud igapäevatoimetuste ja ema kaotusevaluga toime tulla, ent see näiline tasakaal paisatakse segi klassivenna peol, kuhu on kutsutud meelt lahutama selgeltnägija. Kes on see, kelle viha ja vaenu põhjustavaid varjatud tundeid selgeltnägija tajub? Kelle salasuhte ilmsiks tulemise eest ta hoiatab? Ja kes on see kuri ja eksinud hing, kes läbi pimeduse läheneb? Vallandub sündmuste ahel, mis viib Stella ja tema sõbrad otse koolipingist kriminaalide salakambritesse, räämas maamajja ja mujalegi. Et eluga edasi minna, peab Stella selgust saama, miks ta ei tea midagi oma isast ja kuhu kadus ema.
„Tõde või tegu. Stella“ on Tartu Tervishoiu kõrgkoolis õenduse eriala õppiva Kristi Piiperi (snd 1983) esimene romaan. Kuna Kristi perekonnaringis on mitmeid arste, siis on teda maast madalast huvitanud tervisega seotud küsimused. Siinses romaanis vaatleb Kristi, kuidas vanemate vaimne tervis laste elu mõjutab.
Vanusele 14+

Detailne info

Teised on vaadanud

Sinikka ja Tiina Nopola

Risto Räppar ja armetu Nelli

14,45 

Emil Kolozsvari Grandpierre

Imeflööt

17,40 

Tiia Kõnnusaar, Kerttu Soans

Martti läheb kooli. Suur või väike Ingel?

12,50 

Õpilase entsüklopeedia

24,20 

Kätlin Kaldmaa

Halb tüdruk on jumala hea olla

12,50 

J. K. Rowling

Harry Potter ja Azkabani vang. III osa

17,90 

Minu esimene raamat

Lemmikloomad

9,90 

Jesse Andrew

Mina, Earl ja surmasuus tüdruk

17,40 

Carl-Johan Forssén Ehrlin

Jänes, kes tahab magama jääda

12,50 

Carl-Johan Forssén Ehrlin

Väike elevant, kes tahtis magada

12,50