Topeltelu

Armastuslugu Broadwaylt Hollywoodi

Norman Sunshine, Alan Shayne

Sisu tutvustus

„Topeltelu” on rännak läbi 20. sajandi teise poole USA meelelahutus- ja kunstimaailma ühe samasooliste paari seltsis. See on üleskutse võrdõiguslikkusele, ilma paatose ja loosungiteta. Alan Shayne’i ja Norman Sunshine’i topeltautobiograafia jutustab mõnusa huumoriga nende 1958. aastal alanud ja siiani kestvast ühisest teekonnast Broadwaylt Greenwich Village’isse, Madison Avenuele ja Hollywoodi.
Tänu Alanile avanevad meile teatri, kino ja televisiooni telgitagused, Norman jutustab reklaamikunstniku, maalija ja ajakirja väljaandja konkurentsitihedast elust. Nende rohkem kui 50 aastat kestnud kooselu jooksul muutus maailm sedavõrd, et oma seksuaalsuse pärast kurjategijateks peetud inimestest said viiekümneaastase kooselu järel seaduslikud abikaasad, kuigi esmalt mitte romantilistel, vaid puhtpraktilistel kaalutlustel.

Sellest suhtest on õppida kõigil, seksuaalsest sättumusest sõltumata. Kuidas hoida pikkade aastate jooksul üleval õnnelikku, kirglikku, vastutustundlikku, truudusel põhinevat suhet, vaatamata elu keerdkäikudele, kividele ja kändudele, mis kõigile teel ette tulevad.

Detailne info

Teised on vaadanud

Erika Aulik

Viru tänav ja teised

22,20 

Soodus

Tiit Pruuli

EÜE jälg

Pildikesi üliõpilasnoorsoo elust

4,90 

28,00 

Mae Antsu

Tagasivaade

16,40 

Nicole Krauss

Suur koda

17,40 

Stella Arbenina

Terrori käest vabadusse

Ühe inglanna dramaatiline elu ja seiklused

24,20 

Helen Macdonald

K nagu kull

19,30 

Enn Tõugu

Elu nagu etendus

25,15 

Edward Rutherfurd

New York

29,90 

Elin Toona Gottschalk

Pagulusse

Lugu elust, sõjast ja rahust

22,20 

Daniel Quinn

Ishmael

23,20