Ilmumas

Usu mind

J. P. Delaney

Sisu tutvustus

Suurbritanniast pärit lavakunstiõpilane Claire elab New Yorgis tööloata ja haarab kinni ainsast käeulatuses olevast teenimisvõimalusest, etendades hotellide baarides kergemeelseid näitsikuid, et aidata ühel lahutusadvokaatide firmal truudusetuid abielumehi vahele võtta.

Kui üks tema sihtmärk muutub mõrvajuurdluse objektiks, palub politsei Claire’ilt, et too kasutaks oma näitlemisoskusi kahtlusaluselt ülestunnistuse väljameelitamiseks. Aga Claire’il on kahtlusi selle osa suhtes, mida teda tahetakse mängima panna. Kui Baudelaire’i surmahõngulise luule uurimisele pühendunud kirjandusteadlane Patrick Fogler on tõesti mõrtsukas? Või on ta hoopiski kõige korralikum abielumees, keda Claire on kunagi kohanud? Ja kas selles lavastuses on peidus veel midagi peale selle, mida temale on räägitud?

Ja siis taipab Claire, et ta on võtnud vastu kõige ohtlikuma rolli oma elus. Enam ei ole selge, kas tema jahib tapjat või jahib ülimalt rafineeritud sadist teda ennast …

Et kahtlusaluse haigeid erootilisi kihusid täpsemini paika panna, ühineb Claire põrandaaluse BDSM netikogukonnaga ja käib piitsutamiskeldrites. Aga see kõik on lapsemäng võrreldes baudelaire’likul dekadentsimaastikul aset leidvate tõeliste roimadega.

Detailne info

Teised on vaadanud

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

19,30 

Fred Vargas

Libahunt

21,25 

Soodus

Agatha Christie

Teatame mõrvast

6,00 

13,50 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

I osa

22,20 

Daniel Cole

Kaltsunukk

24,20 

Soodus

Deon Meyer

Surnud enne surma

5,00 

23,20 

Jo Nesbø

Veri lumel. Veel verd

21,25 

Joakim Zander

Eeslinn

2.osa

24,20 

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

22,25 

Erik Axl Sund

Klaaskehad

Musta melanhoolia triloogia I osa

22,20