Vaenlane

Lee Child

Sisu tutvustus

1. jaanuar 1990. lammutatakse Berliini müüri. Külm sõda on lõppemas. Varsti pole Ameerikal enam vaenlasi. Sõjaväel pole kellegagi sõdida. Kõik hakkab teisiti olema. Jack Reacher teenib sõjaväepolitsei ohvitserina ühes Põhja-Carolina baasis, kui heliseb telefon ja talle teatatakse, et lähedal asuvas kahtlase kuulsusega motellis lebab surnud sõjaväelane. Reacher käsib asjaga tegelda kohalikel tsiviilpolitseinikel – südamerabanduses pole midagi erilist.
Kuid miks on Reacher üldse Põhja-Carolinas ja mitte Panamas, kus toimuvad suured sündmused? Siis selgub, et surnu on kindralmajor, kes pidanuks hoopiski Euroopas viibima. Ja kui Reacher kindrali koju kurba uudist teatama läheb, leiab ta sealt eest teisegi surnu. Mis toimub? Kas need on vana maailma viimased järelkajad või uue maailma sünnitõuked?
Briti autor Lee Child (snd 1954) on üks menukamaid kirjanikke maailmas. Ajakirjas Forbes on nimetatud Childi loodud Jack Reacheri sarja kirjastamismaailma kõige kõvemaks kaubamärgiks. Praeguseks on sarjas ilmunud 20 romaani, neid on tõlgitud 42 keelde ja müüdud üle 100 miljoni eksemplari. Viimati on Lee Childilt eesti keeles ilmunud romaanid „Tõmbetraat”, „Ära mine iial tagasi” ja „Viperusteta”.

Detailne info

Teised on vaadanud

Robert Galbraith

Siidiuss

19,90 

Leif G. W. Persson

Teisel ajal, teises elus

Olof Palme triloogia II osa

26,90 

Soodus

Deon Meyer

Surnud enne surma

5,00 

23,20 

Stieg Larsson

Tüdruk, kes mängis tulega

22,30 

David Lagercrantz

Mees, kes otsis oma varju

Järg Stieg Larssoni Millenniumi sarjale

24,90 

Soodus

Yana Vagner

Vongozero

5,00 

22,25 

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

5,00 

21,25 

Geir Tangen

Maestro

16,20 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

19,30 

David Lagercrantz

See, mis ei tapa

Järg Sieg Larssoni Millenniumi triloogiale

24,90