Vareselõks

Ann Cleeves

Sisu tutvustus

Tuntud inglise krimikirjaniku Ann Cleevesi „Vareselõks” on raamat, millega sündis ülipopulaarse telesarja „Vera” kangelane politseiinspektor Vera Stanhope.
Kolm naisbioloogi viivad Põhja-Inglismaa mägedes üksildases kohas paiknevas välibaasis läbi keskkonnauuringuid. Kõik nad on värvikad isiksused ja kõik nad teavad nii või teisiti, mida tähendab reetmine … Ja siis leitakse üks neidudest tapetuna. Mõrvale oli eelnenud ka enesetapp − vahetult enne bioloogide saabumist välibaasi võttis seal endalt elu lähedalasuva talu perenaine.

Sündmuskohale jõuab veel üks naine, kelleks on mõrva uurima suunatud inspektor Stanhope. Tuleb välja, et enesetapu sooritanud talunaine oli tema ammune sõbranna. Juurdlus omandab seetõttu inspektori jaoks ka minevikku ulatuva isikliku mõõtme. Keerukalt läbi põimunud minevikusaatustest hakkabki hargnema lugu, mille päevavalgele toomisel toetub Vera Stanhope oma terasele pilgule, loogilisele mõtlemisele, tundlikule vaistule ja kogemustele.

„Vareselõks” on põnev kriminaalromaan, mille sündmustik leiab aset kohas, kus võib veel tajuda sidemeid „vana hea Inglismaa” kommete ja tavadega.

Detailne info

Teised on vaadanud

David Lagercrantz

See, mis ei tapa

Järg Sieg Larssoni Millenniumi triloogiale

24,90 

Soodus

David Cronenberg

Hävitatud

5,00 

21,25 

Ann Cleeves

Valged ööd

Shetlandi sarja teine romaan

23,20 

Soodus

Agatha Christie

Teatame mõrvast

6,00 

13,50 

Agatha Christie

Uurivad Tommy ja Tuppence

II osa

19,30 

Fred Vargas

Libahunt

21,25 

Soodus

Yana Vagner

Vongozero

5,00 

22,25 

Lee Child

Ebaõnn ja äpardused

24,20 

Soodus

Asa Larsson

Veresüü

6,00 

16,20 

Stieg Larsson

Purustatud õhuloss

22,25