Uudised

Intervjuu Annika Laatsiga

Üks nendest 28 inimesest, kes kirjutas kirja oma nooremale minale, on ANNIKA LAATS  – Risti koguduse õpetaja, Tallinna Lastehaigla hingehoidja, võrdsete õiguste ja avatud mõtteviisi kaitsja meie ühikonnas.

Vaata lähemalt

Loosime välja Vabaõhumuuseumi perepääsmed

Kinkekaart võimaldab ühekordse sissepääsu perele ja seda saab kasutada aasta jooksul, sealhulgas meeleolukal jaanipäevaüritusel, kus sel aastal plaanitakse ajahüpet riigi ajaloo kolme õitsenguaastasse. kiigatakse 1900. aasta põllumajandusnäitusele, saadakse osa 1937. aasta pidulikust Võidupõha tähistamisest ja jõutakse ka 1979. aasta Nõuni kolhoosi jaanikule.

Vaata lähemalt

Märtsi ristsõna loosivõitja

Raamatuklubi märtsi  ristsõna õige lahendus oli “Tarkade klubi”. Märtsi ristsõnale õige lahenduse saatnutest saab loosi tahtel auhinnaraamatu valida Ülo Sild Raplamaalt. Õnnitleme!

Kuulamisraamatud on mõnusad. Katseta!

Varrak kingib Suure Eesti Raamatuklubi liikmetele tasuta raamatu MyBooki rakenduses!
MyBooki lugemis- ja kuulamisrakendus on kättesaadav nii Androidi kui ka iOSi operatsioonisüsteemiga telefonides ning tahvelarvutites. Lae äpp alla ja loo konto. Saad kasutada kahenädalast prooviperioodi mille jooksul on Sinu jaoks tasuta sajad raamatud + 1 Premium klassi raamat.
Kinkekoodiga MYBOOKSERK saad lisaks veel teise Premium klassi raamatu tasuta!

Vaata lähemalt

Pakiautomaatidesse aprilli lõpuni tarne tasuta!

Hea Suure Eesti Raamatuklubi liige!

Valitsuse otsusega on alates 11.03 raamatukauplused suletud. Kui teie lähetusviisiks on praegu mõni Raamatuklubi teeninduspunktidest, valige palun uueks lähetusviisiks endale sobiv Omniva või Smartposti pakiautomaat, kuhu raamatuid saada soovite! Seda saate teha siin

Küsimuste korral võtke palun ühendust Raamatuklubi klienditeenindusega tel. 6460218 või e-maili teel raamatuklubi@serk.ee

Aprilli lõpuni on kõik pakiautomaatidesse tellitavad raamatud ILMA POSTIKULUTA!
Kullerteenuse hind on 4.80. Teenus on tasuta, kui tellimuse maksumus on vähemalt 30 eurot.