Uudised

Loosivõitjad selgunud!

Kõigi vahel, kes ostsid oktoobri klubiraamatu, Andrus Kivirähki “Mälestused”, loosisime välja 10 Eesti teatri- ja muusikamuuseumi perepiletit!

Loosiõnn naeratas järgmistele klubiliikmetele: Meeli Loorits, Marianne Vaher, Lea Pirn, Kersti Kolk, Tiiu Lehiste, Helen Kedik, Piret Pahk-Sinisalu, Siiri Matela, Ain Saarna, Heli Veeber.

Toredat muuseumikülastust!

Novembri ristsõna loosivõitja selgunud!

Raamatuklubi novembri õige lahendus oli “ilus ja maitsev”. Novembri ristsõnale õige lahenduse saatnutest saab loosi tahtel kingiraamatu valida Siiri Tromm Paidest.

Õnnitleme!

Lubage esitleda, krimiraamatute TOP 5 on teie ees!

Suurima rõõmuga teatame, et oleme sellel aastal avaldanud üle 20 kriminaal- ja põnevusromaani.  Nende hulgas on nii klassikuid kui uusi tulijaid, kuid üks on kindel – põnevus ja närvikõdi on lugemisel tagatud!

Meie valikust leiad paeluvaid raamatuid menuautoritelt nagu Agatha Christie, Jo Nesbø, Ann Cleeves, Lee Child, Henning Mankell, John Grisham, Stieg Larsson, Robert Galbraith, John le Carré jne. Selle aasta lugejate lemmikud on aga siin:

Vaata lähemalt

Aurora Teagardeni paeluvad müsteeriumid

Kas liituksid kurjakuulutava klubiga, kus soritakse valusates mälestustes ning lahendatakse ajaloos asetleidnud meeldejäävamaid mõrvajuhtumeid? Aurora Teagardeni krimiromaanisarja peategelane Aurora on just sellise klubi eestvedaja. Mis saab aga siis, kui ühel hetkel leiavad klubi liikmed ennast mitte kõrvalvaataja ja müsteeriumi lahendaja rollist, vaid hoopis tõelise mõrvaloo keerises, kus keegi pole väljaspool ohtu?

Vaata lähemalt

Valikraamatu esitlus

Valikraamatu David Vseviovi “Onu Moritza sõnaraamat” esitlus toimub Tallinnas 11. novembril kl 17 Vanalinna Rahva Raamatus (Pärnu mnt 10). Autoriga vestleb Krista Kaer.

Klubiraamatu esitlus

Klubiraamatu “Kondiitrikunst sinu köögis” esitlus toimub Tallinnas, 9. novembril kell 17.30 kohvikus Roberts Coffee Noblessneris (Staapli 3-112). Autoriga vestleb Hannes Hermaküla, kohapeal valmivad hõrgud profitroolid ning kõigil huvilistel on võimalus autogrammi küsida.