Uudised

Krista Kaer soovitab suvelugemist

Suur suvi on tulnud varakult ja võiks arvata, et see lugemist eriti ei soosi, aga mingil hetkel ei jaksa enam päikese käes olla ning siis kulub varjus ja vilus ära ka üks mõnus raamat. Sel suvel pole neist tõesti puudust.

Vaata lähemalt

Intervjuu Elisabet Reinsaluga

Romaani “Ranna tänava väike pagariäri”peategelane kolib olude sunnil linnast mereäärsesse alevisse, kus leiab täiesti uue hingamise. Kas sunnitud elumuutustes on ka midagi head?

Vaata lähemalt

Intervjuu Marju Kõivupuuga

Folklorist ja kultuuriloolane MARJU KÕIVUPUU on Tallinna Ülikooli Humanitaarteaduste instituudi maastiku ja kultuuri keskuse vanemteadur. Ta on uurinud inimese ja loodusmaastiku suhteid ning kultuuripärandit, samuti surmakultuuri ja rahvameditsiini. Kõivupuu on alaline külaline paljudes kultuuri ja folkloori teemalistes tele- ja raadiosaadetes ning kuulub esimese naisena „Mnemoturniiri” võistkonda. Ta on avaldanud hulga raamatuid, sealhulgas „101 Eesti pühapaika” ja „Eestlase eluring”.

Vaata lähemalt

Marju Kõivupuuga suvereisile

NB! Reis on välja müüdud.

Raamatuklubi suvereis meie klubiraamatu autori, folkloristi ja suurepärase jutuvestja Marju Kõivupuu juhendamisel viib meid otse põrgusse. Tori põrgusse.

Reis toimub 14. augustil

Vaata lähemalt

Kingitus ja andmete korrastus

Raamatuklubi kodulehele sisenedes palutakse Sul uuenda oma andmeid või kinnita olemasolevate andmete õigsust.
Kõik, kes on Raamatuklubile teatanud oma kehtiva meiliaadressi ja isikukoodi, saavad igal sünnipäeval kingituseks 10 eurot raamatuosturaha, mida saab kasuitada allahindluse saamiseks järgmiselt vähemalt 40 euroselt ostult.

Vaata lähemalt

Mai ristsõna loosivõitja

Raamatuklubi maikuu ristsõna õige vastus oli “Tervituskiri”. Mai ristsõnale õige lahenduse saatnutest saab loosi tahtel ühe Varraku raamatu endale kingituseks valida Heli Simkin Lääne-Virumaalt. Õnnitleme!