Uudised

Oktoobri ristsõna loosivõitja selgunud

Raamatuklubi oktoobri ristsõna õige lahendus oli “asjadel on lood”. Oktoobri ristsõnale õige lahenduse saatnutest saab loosi tahtel kingiraamatu valida Eve Saar Valgast.

Õnnitleme!

Raamatute ettelugemine teeb rõõmsaks nii suure kui väikese

20. oktoobril tähistatakse rahvusvahelist ettelugemise päeva.

Kui me räägime ettelugemisest, siis oleme harjunud seda seostama eelkõige lastele unejuttude lugemisega või mõnel kirjandus- või luuleõhtul tekstide esitlemisega. Tegelikult oleks aga tore raamatute ettelugemist palju tihedamini ette võtta, tehes seda nii iseenda, lapse kui kaaslase heaks.

Vaata lähemalt

Viis suurepärast romaani, mida sügisel lugeda

Sügis on raamatusõbra lemmikaeg.  Siis kui lehed hakkavad värvi muutma ja päevad lähevad järjest lühemaks, pole midagi mõnusamat, kui keerata end sooja pleedi sisse ja võtta kätte hea raamat. Ja haarata lähedusse suur kruus auravat teed.

On aeg vahetada suvine lugemisnimekiri parimate sügisromaanide vastu. Sügisesed lugemissoovid võivad olla sama kirjud, kui värvimuutvad lehed – kord ihkab hing midagi tõsist ja sügavat, siis jälle lustakaid seiklusi ja mõnusaid lugusid.

Meie raamatusoovituste seas on rahvusvahelisi bestsellereid, parimaks valitud hittraamatuid ja meie lugejate lemmikteoseid. Valikus on nii mitmekihilised ajaloolised romaanid kui ka kergemat lugemist.

Vaata lähemalt

Kivirähki raamatu lugusid saab ka kuulata

7. septembril jõudis teatri- ja muusikamuuseumis publiku ette Andrus Kivirähki audiolavastus „21 mälestust”, kus Eesti teatri- ja muusikainimeste isiklikud asjad räägivad oma lugu Eesti tuntud näitlejate häältega.

Vaata lähemalt

Raamatuklubi ristsõna loosivõitja selgunud

Raamatuklubi septembri ristsõna õige lahendus oli “mõrv hotellis”. Septembri ristsõnale õige lahenduse saatnutest saab loosi tahtel kingiraamatu valida Tiiu Siidirätsep Sauelt.

Õnnitleme!